شرکت بازرگانی بهران در سال ۱۳۷۳ تحت پوشش شرکت نفت بهران با هدف مدیریت و نظارت بر جایگاههای عرضه سوخت و همچنین توزیع مویرگی محصولات این شرکت فعالیت خود را آغاز نمود. در حال حاضر روزانه به طور متوسط حدود ۳۴هزار دستگاه خودرو در جایگاههای این شرکت توقف کرده و از خدمات جایگاهی شرکت نفت بهران استفاده می نمایند. این شرکت از زمان تاسیس تاکنون حدود ۲% از سوخت کشور را در جایگاههای مالکیتی و تحت برند خود واقع در استانهای تهران، آذربایجان شرقی، اردبیل، خراسان شمالی، البرز، مازندران، ایلام و گلستان توزیع نموده و در حال حاضر به عنوان بزرگترین جایگاهدار در بخش خصوصی بر اساس استانداردهای شرکت نفت بهران تلاش می نماید گامهای نوینی در زمینه ارتقای کیفیت در این صنعت بردارد.

با توجه به ربع قرن تجربه در عرصه توزیع سوخت، درسال ۱۳۹۵ با آغاز طرح توزیع زنجیره ای سوخت در قالب نشان تجاری (برند) ، شرکت بازرگانی بهران با نشان تجاری بهران فعالیت خود را توسعه داد و آمادگی خود را جهت تحت پوشش قرار دادن جایگاههای خصوصی با نشان تجاری بهران اعلام نمود و در فاز اول ، برنامه ای برای ارائه حق امتیاز تا ۱۰۰ جایگاه غیر مالکیتی را در دستور کار قرار داده است.

یکی دیگر از مأموریت های اصلی این شرکت، عرضه مستقیم سبد محصولات شرکت نفت بهران در قالب فروش مویرگی و اینترنتی در کلانشهرها می باشد که تاکنون در ۵ مرکز استان تهران ، تبریز ، اصفهان، کرمانشاه و اهواز بصورت غیرمتمرکز، حدود ۸۰۰۰ تعویض روغنی و اتوسرویس را تحت پوشش قرار داده است و امید می رود طی سالهای آینده ، اکثر کلانشهرهای کشور را تحت پوشش این شبکه توزیع قرار دهد.

اهداف شرکت

ارائه خدمات متمایز و ایجاد استانداردهای کیفی در خدمات جایگاه داری و ایجاد بزرگترین شبکه توزیع و فروش انواع فرآورده‌های نفتی.

رسالت شرکت

شرکت بازرگانی بهران با برخورداری از کارکنانی کار آزموده و مسئول و با استفاده از دانش و فناوری روز در زمینه توزیع و عرضه ی انواع فرآورده های نفتی از طریق جایگاه های عرضه ی سوخت و شبکه ی توزیع مویرگی روان سازها در تلاش است کلیه نیاز های مشتریان را برآورده سازد.

چشم انداز

آرمان ما کسب اعتبار و رضایت روزافزون مشتریان با ایجاد جایگاه‌های عرضه سوخت متمایز و هم تراز با معیارهای جهانی تحت امتیاز و نام بهران در داخل و خارج از ایران

شعار سازمانی

زتدبیرمان قطره دریا شود