توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه آنلاین بازرگانی بهران منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با خود می باشد.
در صورتی که در آینده تغییراتی در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های این فروشگاه ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد.

 

رعایت حریم شخصی

شرکت بازرگانی بهران برای حریم شخصی‌ افراد احترام قائل است. بدین منظور اطلاعاتی‌ که از مشتریان برای ثبت نام دریافت میشود به هیچ عنوان در اختیار شخص یا سازمانی قرار نخواهد گرفت و کاملا محرمانه است. مسئولیت حفظ و نگهداری رمز عبور به عهده کاربر می‌باشد، لذا از در اختیار گذاشتن رمز عبور خود به افراد دیگر خودداری کنید.

نمایندگی

شرکت بازرگانی بهران هم اکنون هیچ فروشگاه و یا نمایندگی ندارد، خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به ما اطلاع دهید.

ارسال کالا

شرکت بازرگانی بهران در حال حاضر کالاها را تنها از یک مرکز پخش خود یعنی جایگاه سوخت شماره ۱۲۱ تهران واقع در خیابان ستارخان، نبش خیابان شهرآرا، تحویل مشتریان خود می نماید و در صورتیکه مشتریان درخواست ارسال کالا را داشته باشند هزینه ارسال کالا به عهده مشتریان خواهد بود. کالاها همه روزه غیر از ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۶ بعد از ظهر به مشتریان تحویل داده خواهد شد.

عودت کالا

در صورتیکه مشتریان قصد مرجوع کردن کالا را دارند تا قبل از ارسال کالا با واحد پشتیبانی فروشگاه آنلاین به شماره ۲۲۲۵۴۳۳۲ داخلی ۳۱۳ تماس حاصل نمایند و پس از هماهنگی های لازم مبلغ فاکتور به حساب مشتری مسترد خواهد شد.

ارتباطات

هرگونه اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام از جمله شماره‌ی تماس و پست الکترونیکی در اختیار ما قرار می گیرد، تنها اطلاعات رسمی و مورد تایید مشتری و هم‌چنین راه‌های ارتباطی ما و شما، جهت پاسخگویی و ارائه‌ی اطلاعیه‎‌ها به مشتریان گرامی خواهد بود.

توجه داشته باشید تنها شماره‌ی سامانه‌ی پیامکی ما ۱۰۰۰۲۳۵۳ می باشد بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه آنلاین شرکت بازرگانی بهران، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام شرکت بازرگانی بهران است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به ما اطلاع دهید.

در صورت داشتن هرگونه سوال درباره حقوق مشتریان میتوانید با شماره تلفنها و یا پست الکترونیک ما ارتباط برقرار کنید.